ye-logo.v1.2
13 Листопада, 2019

У Хмельницькому вивозом сміття будуть займатися дві фірми

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 2764
ТОВ «Носоріг Еко» буде вивозити сміття з мікрорайону Ружична, де переважає житловий сектор
ТОВ «Носоріг Еко» буде вивозити сміття з мікрорайону Ружична, де переважає житловий сектор. Фото: news.karpaty.rocks

В обласному центрі з’явився конкурент «Спецкомунтрансу».

На ринок побутових відходів Хмельницького влада запустила конкурента для комунальників – ТОВ «Носоріг Еко». Відповідне рішення було прийнято на міськвиконкомі.

Згідно з рішенням, майже усе місто і надалі буде обслуговувати комунальне підприємство «Спецкомунтранс», а ТОВ «Носоріг Еко» буде вивозити сміття з мікрорайону Ружична, де переважає житловий сектор.

«Управління житлово-комунального господарства провело конкурс на вивезення побутових відходів у Хмельницькому. Місто було поділено на два лоти. Перший - все місто за виключенням Ружичної. Другий - мікрорайон Ружична. Ми власне і зробили інший, маленький лот, для того, щоб на ринок могли зайти маленькі компанії, адже тільки в щільній конкуренції надається якісна послуга. На лоті Ружична перемогла місцева компанія «Носоріг Еко», – написав у Фейсбуці начальник управління ЖКГ Василь Новачок.

Комунальник каже, що про сортування сміття поки мова не йде.

Відомо, що угоду з ТОВ «Носоріг Еко» підписали на 12 місяців. Нові комунальники зобов’язалися забезпечити усіх жителів приватного сектору пластиковими контейнерами на 120 літрів, які виготовляє обухівська фірма «Алеана».

«Ціна одного контейнеру – 500 гривень. Ми підписуватимемо договори на оренду контейнера, або пропонуватимемо хмельничанам самим їх придбати», - розповів співвласник ТОВ «Носоріг Еко» Владислав Шкрібляк.

Приватник каже, що вже закуплено тисячу зелених та синіх контейнерів і найближчим часом, вони будуть розведені у кожне подвір’я мікрорайону Ружична.

Тариф на вивіз сміття, який пропонує ТОВ «Носоріг Еко» – 19,58 гривень з однієї людини. При тому, що клієнти «Спецкомунтранс» сплачують 8 та 9 гривень, в залежності від способу збору сміття. 

«Наша фірма на рику Хмельниччини майже два роки. Двома сміттєвозами ми обслуговуємо 15 сіл Хмельницького району, в тому числі Лісові Гринівці та Шаровечку. Найближчим часом приступило до вивезу сміття і у мікрорайоні Ружична», - каже Владислав Шкрібляк.

Читайте також: На хмельницькому сміттєзвалищі видобутий біогаз переробляють на електроенергію.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую