ye-logo.v1.2

У Хмельницькому прийняли присягу 74 нових працівників поліції (ФОТО)

Суспільство 2906
Олесю Побережну, яка працюватиме в Ярмолинецькому відділі поліції, прийшли привітати рідні та знайомі
Олесю Побережну, яка працюватиме в Ярмолинецькому відділі поліції, прийшли привітати рідні та знайомі. Фото: автора

Серед нових патрульних 54 чоловіків та 20 жінок.

Сьогодні, 12 лютого, 74 нових співробітників Головного Управління Національної поліції у Хмельницькій області склали присягу на вірність українському народові. Захід відбувся біля Меморіального комплексу загиблим працівникам органів внутрішніх справ.

Нові правоохоронці присягнули на вірність українському народу такими словами: «Я, усвідомлюючи свою високу відповідальність, урочисто присягаю, вірно служити українському народу, дотримуватися Конституції та законів України, втілювати їх у життя, поважати та охороняти права і свободу людини, честь держави, з гідністю нести високе звання поліцейського та сумлінно виконувати свої службові обов’язки».

Більшість з офіцерів, які склали присягу, будуть працювати у групах швидкого реагування та райвідділах поліції. Вони пройшли тестування, військово-лікарську комісію та показали рівень фізичної підготовки. Кращі з них навчалися чотири місяці і вже завтра приступлять до роботи.

На урочистості, керівник Національної поліції області Василь Віконський звернувся до нових співробітників з вітальним словом та побажав, аби вони усією своєю свідомістю прийняли рішення служити на захищати український народ.

Серед нових патрульних 54 чоловіків та 20 жінок.

 

Високопосадовці, які прийшли привітати нових правоохоронців, бажали їм бути на варті порядку та підтримувати один одного в будь-яких ситуаціях.

Нових правоохоронці Хмельниччини поблагословив військовий капелан.

 

Після завершення урочистих заходів нових патрульних вітали їх родичі, друзі, колеги та жителі міста.

20-річну Аліну Маліцьку, яка працюватиме помічником чергового сектору реагування патрульної поліції у Кам'янці-Подільському, прийшли привітати мама та 2-річний брат.

Нові поліцейські вже склали присягу і невдовзі приступатимуть до служби.

 

Після складання присяги, усі бажаючі несли квіти до Меморіального комплексу загиблим працівникам органів внутрішніх справ.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую