ye-logo.v1.2
14 Листопада, 2019

На Хмельниччині весною до війська покличуть понад 700 юнаків

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1612
За словами Володимира Гучка, до війська покличуть 705 призовників
За словами Володимира Гучка, до війська покличуть 705 призовників. Фото: автора

Призовний вік - від 20 до 27 років.

Навесні до Збройних Сил України на Хмельниччині покличуть 705 юнаків, віком від 20 до 27 років. Як повідомив заступник військового комісара по роботі з особовим складом та громадськістю підполковник Володимир Гучок, призов відбуватиметься у квітні-травні.

«На весняний призов спланували покликати до війська 705 строковиків. З них 405 осіб потраплять до Збройних сил України, 300 – до інших військових формувань, серед них Нацгвардія і Держприкордонслужба. Призиватимуть юнаків, не молодших 20 і не старших 27 років, які за станом здоров’я, морально-психологічним станом, не мають сімейних проблем і не перебувають на обліку правоохоронців", - додав Володимир Гучок.

За його словами, хлопців залучатимуть у всі роди військ. Спочатку вони будуть проходити службу в навчальних центрах за дефіцитними спеціальностями (механіки-водії, танкісти, артилеристи, розвідники, зв’язківці). Після того, їх направлять до військових частин та підрозділів.

«Оперативне командування «Захід», яке охоплює 8 областей, серед них і Хмельниччина, має призвати 3800 осіб. Військовослужбовці строкової служби в зону проведення АТО не направляються. Вони проходять службу у пунктах постійної дислокації військових частин», - додав заступник військового комісара підполковник Олег Попович.

Через ухиляння від проходження строкової служби до відповідальності притягнули трьох юнаків

В обласному військкоматі нагадують, що за ухилення від призову на строкову військову службу є кримінальна відповідальність. Кажуть, мають списки ухилянтів, але публічно не оприлюднюють. Їх передають до прокуратури, там приймають рішення про передання справи в суд. Після тогорічного осіннього призову трьох осіб уже притягнули до відповідальності. 

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую