ye-logo.v1.2
19 Лютого, 2020

За місяць Хмельницький планують прибрати після зими

Суспільство 740
З 19 березня до 19 квітня триватиме місячник санітарної очистки та благоустрою міста
З 19 березня до 19 квітня триватиме місячник санітарної очистки та благоустрою міста. Фото: khm.gov.ua

Усі електроопори мають очистити від реклами.

З 19 березня до 19 квітня триватиме місячник санітарної очистки та благоустрою міста. Як повідомляють на сайті Хмельницької міської ради, відповідне розпорядження підписав міський голова Олександр Симчишин.

Усі підприємства, уставнови та організації мають привести до ладу прилеглі території та вивезти сміття на міський полігон твердих побутових відходів, відновити місця розритих проїжджих частин вулиць, тротуарів та провести підсів трави на зелених зонах та посадку молодих дерев.

«Комунальні підприємства “Міськсвітло”, Хмельницький міський район електромереж, “Електротранс” мають очистити опори від об’яв. Голови комітетів самоорганізації населення мають організувати прибирання території мікрорайонів Лезневе, Книжківці, Ружична, Гречани. Голови квартальних комітетів - організувати прибирання території у приватному секторі», - йдеться у розпорядженні.

КП “Спецкомунтранс”, в період проведення місячника, забов'язали приймати сміття від комунальних підприємств та житлово-експлуатаційних контор на полігоні твердих побутових відходів безкоштовно.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую