ye-logo.v1.2
24 Квітня, 2019

За нами спостерігають: на вулицях Хмельницького з’явиться сотня відеокамер

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 3686 2
Місцева влада в рамках проекту «Безпечне місто» розпочала встановлювати відеокамери на вулицях обласного центру
Місцева влада в рамках проекту «Безпечне місто» розпочала встановлювати відеокамери на вулицях обласного центру. Фото: aedk.com.ua

Наразі життя міста знімають 33 камери.

Відтепер хмельничани та гості міста знаходяться під «пильним оком» правоохоронців, адже їх знімають на камери, які встановлені по всьому місту. В рамках проекту «Безпечне місто» вже закуплено 33 камери й найближчим часом їх придбають ще близько сотні. Про це розповів заступник міського голови Андрій Бондаренко.

«Безпека громадян має бути на першому місці і для правоохоронних органів, і для влади. Саме тому ми розпочали встановлювати камери відеоспостереження по всьому місту», - розповів Андрій Євгенович.

Закупили техніку за кошти місцевого бюджету. «Загалом, на 33 камери було витрачено 677 тисяч гривень. Щодо розміщення, то здебільшого відеофіксація проводиться на великих перехрестять обласного центру. Також багато камер знаходяться в зонах відпочинку. З 33 приладів, 9 є аналітичні, тобто ті, які розпізнають номерні знаки та інші деталі. Доступ до відео мають лише правоохоронці», - каже керівник комунального підприємства «Хмельницькінфоцентр» Сергій Матвійчук.

Спостереження ведуться на таких вулицях:
24 камери встановлені на перехрестях вулиць Кам’янецька – Тернопільська, Кам’янецька – Інститутська, Кам’янецька – Купріна, Кам’янецька – Григорія Сковороди, Купріна – Козацька, проспект Миру – Свободи, Чорновола – Довженко.

9 аналітичних камер розміщені - Катіон (кільце), зупинка 1-ша Паркова (світлофор), Кам’янецька – Тернопільська, Вінницьке шосе (заправка), Героїв АТО (копистинський переїзд).

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

Александр 12.03.2018 18:13

Скажіть де взяли такі дешеві камери???

12.03.2018 17:08

Вулиця Інститутська, а не Інституцька. Соромно робити такі помилки в подібних статтях.

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята