Хокей: «Нетішин» та «Проскурів» потішили вболівальників

Суспільство 2511

Відбулися матчі Регіональної хокейної ліги

Лідер першості - хмельницький «Проскурів», в рідних стінах приймав тернопільських «Подолян».Але до цього поєдинка відбувся матч юнацьких команд, які розписали мирову з рахунком 2:2. А ось дорослі були результативнішими та «не мирними». Вже в першому періоді господарі майданчика закинули дві шайби у ворота «Подолян» і, здавалося, без проблем здолать опір гостей. Однак тернополяни «показали власні зуби» у другому періоді. Вже на перших хвилинах їм вдалося «розмочити» рахунок, однак «Проскурів» одразу ж відповів третьою закинутою шайбою. Переламний момент у матчі міг настати в середині другої двадцятихвилинки, коли хмельничани залишилися в меншості приблизно на дві з половиною хвилини. «Подоляни» потужно атакували, а господарі - відбивалися. І «Проскурову» вдалося вистояти натиск тернопільських хокеїстів, а під завісу другого періоду закинути іще одну шайбу. А ось заключна двадцятихвилинка пройшла під акомпонімент господарів. Спочатку хмельничани закинули ще дві шайби, а потім двічі «Подолян» врятувала стійка. Тоді й спрацювало футбольне правило: «Не забиваєш ти, забивають тобі». Гості спромоглися забити другий гол у ворота «Проскурова», але згодом знову ледь не пропустили - вкотре їх врятувала стійка. Фінальна сирена засвідчила перемогу хмельницьких хокеїстів з рахунком 6:2.

А ось аутсайдер змагань - хокейний клуб «Нетішин», приймав одного з лідерів - вінницький «Спартак». І «енергетикам» вдалося створити сенсацію! «Нетішин» здобув першу перемогу в сезоні з рахунком 4:2. Ще один хмельницький клуб - «Поділля», свій домашній матч проти «Чернівецьких пінгвінів», програв - 5:9.

Після цих поєдинків «Проскурів» продовжує очолювати турнірну таблицю змагань. А «Поділля» та «Нетішин» займають передостанню та останню сходинки відповідно.