ye-logo.v1.2
29 Травня, 2020

«Шкільна красуня-2018»: танці, співи, дефіле та перемоги кожної з дівчат (ФОТО+ВІДЕО)

Суспільство 4841

Підписатися на канал "Є" в Youtube

У Хмельницькому завершився традиційний міський конкурс краси серед учениць закладів загальної середньої освіти.

Десять дівчат віком від 13 до 16 років стали фіналістками конкурсу «Шкільна красуня – 2018», який завершився у хмельницькому міському будинку культури. Фінал шостого конкурсу тривав понад три з половиною години, після чого сталося те, власне, заради чого і прийшли глядачі – учні, вчителі, батьки та знайомі учасниць – оголошення результатів…

Але спочатку були конкурси. Дівчата в вечірніх сукнях продефілювали, а згодом у національному вбранні станцювали спільний танок, після якого перейшли до відеовізитівок. Представляючи себе, учасниці розповідали про свої захоплення: танці, музику, співи тощо.

Учасниці конкурсу готувалися до фіналу декілька місяців.

Між конкурсними завданнями були й виступи різних колективів.

Діти зі школи акторської майстерності «Пармезан» потішили глядачів.

А потім, поки школярки готували до іншого конкурсу, глядачів розважали діти зі школи акторської майстерності «Пармезан». Про проблеми виїзду батьків за кордон на заробітки, цькування дітей серед однолітків, покинутих тварин, корупцію та навіть про залежність від гаджетів – про все можна було почути в інтелектуальному конкурсі.

Про себе дівчата розповідали у відеовизитівці.

Родзинкою ж вечора, мабуть, можна назвати конкурс під одноіменною назвою. Адже в «Родзинці» дівчата демонстрували свої таланти – хтось співав, хтось танцював чи вірш декламував, а дехто (а саме Діана Савчук) «брала» глядачів та членів журі своїми жартами.

Було й дефіле у сучасній шкільній формі. А вже потім… нарада членів журі. А поки вони радилися справжній фурор викликав серед присутніх Дмитро Захаров, якій зіграв електронну музику на драм-машині. Коли ж пішов зі сцени, його попросили зіграти на біс. Той не відмовив.

Танок Єлизавети Пєрєпєчкіної вразив суддів.

"Міс глядацьких симпатій" Анастасія Шкреба отримала від сайту "Є" та наших партнерів "Іншої студії" подарунок.

І ось… вирішальна мить. Кожна з учасниць отримала свій приз та титул. «Міс чарівність» стала Вероніка Ткачук із ЗОШ №22, «Міс артистичність» - Вікторія Кустрич із УВК №4. Діану Савчук із ЗОШ №13 визнали «Міс оригінальність», Даріну Вальчук із ЗСОШ №15 – «Міс креативність», а Любов Лінник з НВО №5 – «Міс інтелектуальність». «Міс глядацьких симпатій» стала Анастасія Шкреба з СЗОШ №8, яка отримала від сайту «Є» та наших партнерів «Іншої студії» сертифікат на фотосесію. А номінацією «Міс фото» нагородили Вікторію Макарову з СЗОШ №29.

"Шкільна красуня-2018" - Єлизавета Перепєчкіна.

Аліна Захарчук, яка навчається у ЗОШ №14, стала другою віце-міс, а Анастасія Ковальська з ЗОШ №25 – першою віце-міс. Ну, і головний трофей – звання «Шкільна красуня-2018» дістався Єлизаветі Пєрєпєчкіній ,16-річній учениці 10 класу технологічного багатопрофільного ліцею імені Андрія Мазура.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую