ye-logo.v1.2
23 Квітня, 2019

У Хмельницькому відзначили добровольців – учасників АТО

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1154
Міський голова відзначив добровольців - учасників АТО
Міський голова відзначив добровольців - учасників АТО. Фото: автора

Військові отримали нагороди.

Сьогодні, 14 березня, з нагоди Дня українського добровольця в обласному центрі відзначили та нагородили учасників АТО. Загалом на зустріч до міськради запросили близько 20 військових, які у 2014-2015 роках пішли воювати на Схід добровільно.

«Більша частина запрошених на сьогоднішню зустріч легалізувалися і боронять країну до цих пір у складі ЗСУ чи інших підрозділах, тому не прийшли на нагородження. Деякі з них вже за станом здоров’я не можуть боронити країну. Та головне не ті відзнаки, а увага», - каже радник міського голови з питань АТО Ігор Олійник.

Міський голова Олександр Симчишин вручив медаль «За сприяння в охороні державного кордону України» Ігорю Неумивакіну та медаль «Учасник АТО» Дмитру Кісарову. Решта захисників отримали подарунки, подяки та квіти. 

Добровольців вітали у зеленій залі міськради

«Це добре, що в нас є День добровольця, коли ми виокремлюємо цю категорію з-поміж усіх інших. Бо це заслужено. За чотири роки війни назбиралось питань набагато більше, ніж було у березні 2014 року. Тоді був впевнений, що українці набагато швидше виграють війну. Але зараз це протистояння довше, ніж радянсько-німецька і ще зовсім небагато до термінів Другої світової війни», - зазначив Олександр Сергійович.

На зустірч запросили добровольців, які пішли на Схід у 2014-2015 роках

За його словами, якби у свій час добровольці не стали на захист України - не відомо, де зараз був би ворог. 

Після офіційної частини, добровольці мали нагоду поспілкуватись із очільником Хмельницького за чашкою чаю у зеленій залі міськради.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята