ye-logo.v1.2
25 Лютого, 2020

Рятувальники працюють у посиленому режимі в очікуванні негоди

Суспільство 875
Усі рятувальні служби області працюють у посиленому режимі
Усі рятувальні служби області працюють у посиленому режимі. Фото: з архіву Надії Свінціцької

Мешканців області попереджають про погіршення погодних умов.

В ніч з 17 на 18 березня, в Хмельницькій області очікують погіршення погодних умов. За прогнозами метеорологів, ймовірні сильний сніг, хуртовини, приріст снігового покриву 20-25 см, пориви вітру 15-22 метрів за секунду та зниження нічної температури до -10-16°C. Про це повідомляють в ДСНС області.

"Такі погодні умови можуть призвести до порушення руху транспорту, також ускладнить роботу енергетиків, зв’язківців, електро- та автотранспорту, комунального господарства", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляють у відомстві, у зв’язку прогнозом про ускладнення погодних умов сили і засоби ДСНС переведені на посилений варіант несення служби.

"З 08:00 17 березня до 08:00 20 березня буде переведено на двозмінне (з 4-змінного) чергування особовий склад пожежно-рятувальних підрозділів, а також оперативні групи Головного управління та відповідальних посадових осіб на чергування в цілодобовому режимі з метою вирішення невідкладних завдань у сфері відповідальності", - зазначають у прес-службі рятувальників.

З метою недопущення ускладнення ситуації рятувальниками підготовлено усю необхідну техніку.

"Підготовлено до застосування 14 одиниць інженерної техніки (шнекоротор, автогрейдер, бульдозер, БАТ, 5 екскаваторів, 4 автокрани, підігрівач повітря УМП-350, 66 одиниць техніки підвищеної прохідності на базі автомобілів ЗІЛ-131 та КАМАЗ, 3 комплекти електрогазозварювального обладнання, 3 пересувні пункти обігріву на базі «ЗІЛ-131» та 68 пересувних мотопомп. Підготовлено снігохід SNOWMAX 200 для залучення у разі необхідності до рятувальних робіт", - повідомляють у відомстві.

Також в управлінні перевірено та приведено у готовність 77 автономних джерел електропостачання, 20 мобільних пунктів обігріву, які укомплектовані наметами, автономними засобами обігріву, іншим необхідним майном.

А з 17 березня на міському пляжі річки Південний Буг, що у Хмельницькому буде розгорнуто мобільний пункт обігріву.

Також у прес-службі САД додають список місць відстою транспорту на дорогах Хмельниччини. Детальніше із місцями можна ознайомитись на сайті Служби автомобільних доріг.

Якщо ви все ж таки зібралися вирушити у подорож, пам'ятайте про безпеку на дорозі та дотримуйтесь основних вимог:

1. Обирайте дороги державного значення;
2. Не виїжджайте наодинці;
3.Забезпечте повний бак пального, мати з собою запас коштів, їжі та води, зарядний пристрій для мобільного телефону, лопату, трос, пісок, засоби проти ковзання на колеса.
4.Під час руху на автомобілі не варто намагатися подолати снігові замети, необхідно зупинитися, укрити двигун зі сторони радіатора, періодично виходити з автомобіля, розгрібати сніг, щоб не опинитися похованим під заметом. Крім того, автомобіль, який не засипаний снігом – гарний орієнтир для пошукової групи.
5.Якщо у дорозі разом опинилося декілька чоловік (на декількох автомобілях), доцільно зібратися разом і використати один автомобіль як укриття з метою економії пального до приїзду пошукової групи.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую