ye-logo.v1.2
22 Лютого, 2019

Симчишин зізнався скільки грошей заробив за минулий рік

Ангеліна Мовчан Суспільство 1520
За минулий рік мер заробив понад 309 тисяч гивень.
За минулий рік мер заробив понад 309 тисяч гивень. . Фото: з архіву редакції

В ефірі Суспільного міський голова розповів про спокуси і гроші.

Під час ефіру на Суспільному міський голова Олександр Симчишин зізнався, що зарплатню має «достатню», але грошей ніколи не буває «достатньо».

За словами мера, за минулий 2017 рік він заробив трохи більше 309 тисяч гривень. Якщо поділити цю суму на 12 місяців, виходить, що щомісяця він заробляв майже 26 тисяч гривень. Симчишин вважає таку зарплатню достатньою, однак зазначає, що посада міського голови має оплачуватися належним чином, бо це один із механізмів боротьби із корупцією.

«309 тисяч для міського голови в рік, зважаючи на середні рівень заробітної плати по України, це достатня зарплатня. Але спокуси будуть завжди, бо грошей ніколи не буває достатньо. А будь-яка посада – це неймовірна спокуса. Це вогонь, вода і мідні труби разом узяті. Більш важливі особисті принципи», – зізнався міський голова.

До речі, в ефірі, який був у п’ятницю 23 березня, мер зізнався, що вже подав електронну декларацію про доходи за 2017 рік, але станом на 23:00 неділі 25 березня, на сайті е-декларування її не було.

Про доходи Олександра Симчишина дивіться з 18 хвилини 10 секунди:
 

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас