ye-logo.v1.2

За правилами та з досвідченими велосипедистами: хмельничан вчитимуть, як безпечно їздити на двоколісному містом

Суспільство 1482
Місце збору - білий міст у парку ім.М.Чекмана
Місце збору - білий міст у парку ім.М.Чекмана. Фото: з архіву

Тривалість заняття - дві години.

У суботу, 31 березня, у Хмельницькому проведуть заняття для тих, хто хоче навчитися безпечно пересуватися по місту на велосипеді. Відбуватимуться вони у форматі поєднання теоретичної і практичної частини. Організовують зустріч активісти соціальної ініціативи УГКЦ "Хтось не зробить".

«Заняття теоритично-практичні, проводити їх будуть досвідчені велосипедисти. Спочатку ми оглянемо технічний стан велосипедів, потім поговоримо про правила правил дорожнього руху для велосипедиста. Далі поїздка по району з вивченням правил руху та відпочинок і обговорення незрозумілих речей. Загалом заняття триватиме дві години» - розповідає розповідає координатор напрямку «Безпека на дорогах», соціальної ініціативи «Хтось не зробить!» Сергій Коваль.

За його словами, чекають учасників від 16 років. Їм розкажуть розкажуть де і як вони мають рухатися містом, як проїхати великі розв’язки і кругове перехрестя, повернути ліворуч та інше. Такі міні-школи для велосипедистів проводять не вперше. 

Велонавчання безпечної їзди відбудуться 31 березня о 12.00 годині. Місце зустрічі - парк ім. М.Чекмана (білий міст). Участь безкоштовна, але реєстрація обов’язкова.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую