ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому зустріли півсотні дітей зі Сходу

Суспільство 2928
Діти з Донеччини святкуватимуть Великдень на Хмельниччині.
Діти з Донеччини святкуватимуть Великдень на Хмельниччині.. Фото: автора

Школярам з Волновахи підготували насичену чотириденну програму відпочинку.

Спробувати подільських смаколиків, дізнатися наші традиції, побачити історичні пам'ятки області, знайти нових друзів — все це мають встигнути діти зі Сходу протягом великодніх канікул.

Маленькі гості прибули на хмельницький вокзал з гарним настроєм та сповнені приємних очікувань. Одні жартують, що чекають тут побачити щось неймовірне, інші говорять, що сподіваються дізнатися багато нового під час канікул.
“Хоча в потязі було жарко, зараз ми щасливі, що нарешті прибули. Дуже хочеться, щоб було цікаво. Я в перший раз сюди приїхав і сподіваюся, що ми побачимо багато нового в вас”, - говорить дев'ятикласник Володимир.

До Хмельницького приїхало 50 дітей з Волновахи, які виграли у конкурсі “Схід і Захід разом”

Деякі з цих діток вже побували у Луцьку за подібним проектом, тут є і футбольна команда, яка їздила закордон на “Дитячий футбол миру”. Супроводжувала їх директор Волноваської загальноосвітньої школи № 6 Тетяна Бухтіярова. ““Доїхали без пригод. Діти як діти: пісні співали, розважалися. У всіх позитивний настрій, налаштовані пізнати щось нове, нових друзів знайти, - говорить освітянка. - Вони свідомо готувалися, що поїдуть на свята в іншу область. Всім хочеться дізнатися ваші традиції, ця земля для нас невідома. Ми раніше тут не були. Хочеться подивитися, яке місто, які люди, традиції святкування Великодня”.

В інші міста України також поїхали діти зі Сходу

З вокзалу діти поїхали відпочити та поспілкуватися з однолітками до Хмельницької гімназії №1 імені Володимира Красицького, де їх зустріли місцеві школярі яскравим флешмобом та виставою.

Як зазначає організатор акції Аліна Скоморохова, проект “Великодні дитячі канікули” вже є багаторічною традицією. Хмельницький ж цього року вперше долучився до цього. ““Ми вперше організували приїзд діток до нас, тож хвилюємося. У Хмельницький приїхало 50 школлярів, хоча цим же потягом в Тернопільську область поїхало 150, в Івано-франківську - 100. В Луцьк їде ще 200 дітей. Вони вже чотири роки так їздять, - каже волонтерка. - Ми подовимося, як це пройде. І надалі будемо ще організовувати подібні прийоми”.

Хмельницькі школярі підготували урочистий прийом

Для дітлахів підготували насичену програму. Розписали кожен день: спілкування з однолітками, майстер-класи, спортивні змагання. Буде один екскурсійний день Кам'янцем-Подільським. “Основне, чому вони приїжджають на такі свята — щоб вивчити українські традиції, долучитися до них. Тому Великдень вони будуть святкувати в родинах області, які будуть їх приймати”, - додає Аліна Алімівна.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую