ye-logo.v1.2
21 Лютого, 2019

Погода на вихідні: весна змусить жителів Хмельниччини роздягтися

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 537
Весна справді нарешті повернулася після річної перерви
Весна справді нарешті повернулася після річної перерви. Фото: з архіву

Температура сягне позначки +19 градусів.

Попереду три дні вихідних. Синоптики обіцяють, що з 7 по 9 квітня на Хмельниччині буде по-справжньому тепло. На всій території області буде сухо, без опадів і сонячно. Стовпчики термометрів сягнуть позначки +19 градусів.

Портал Sinoptik.ua прогнозує, що сьогодні вранці хмари зникнуть, та протягом усього дня на Хмельниччині буде стояти ясна погода. Без опадів. Повітря програться до +12 градусів.

На Великдень потепліє ще на 2 градуси і цілий день хмельничан радуватиме чисте небо та сонячна погода. В понеділок, 9 квітня, буде ясним увесь день, лише ввечері воно затягнеться хмарами. Температура повітря сягне позначки +19.

"І хоча ще будуть заморозки, які, між іншим, трапляються в Україні аж до початку червня, все одно, ось це сонце і градуси, які починають прогрівати після холодної ночі ранкове повітря та наші носи, співають на все горло за шторкою у своєму весняному душі, коли просто добре, бо ти повернувся додому. Весна справді нарешті повернулася після річної перерви додому і все навколо неї одразу закрутилося, усі забігали, попрокидалися - пташки заспівали, квіти пробивають важку землю, річки піднімаються, коти нявкають голосніше, людей з відкритими обличчями на вулицях більшає. ", - пише синоптик Наталя Діденко на своїй сторінці в Facebook.

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас