ye-logo.v1.2
25 Березня, 2019

На Хмельниччині виявили шість десятків нелегальних мігрантів

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 733
Суд прийняв рішення про примусове виселення мігрантів за межі країни. Фото: news.if.ua
Суд прийняв рішення про примусове виселення мігрантів за межі країни. Фото: news.if.ua

Відносно 53 осіб прийнято рішення про примусове повернення за межі України.

Як повідомили у міграційній службі області, на території Хмельниччини в ході операції «Мігрант» виявили 136 порушників міграційного законодавства, з них - 59 нелегальних мігрантів.

«До адміністративної відповідальності за статтею 203 КУпАП притягнено 107 іноземців, за статею 205 КУпАП - 29 осіб, накладено та стягнено штрафів у розмірі 65 тисяч гривень», - повідомляють у прес-службі відомства.

Також додають, що відповідно до Закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства» відносно 53 осіб прийнято рішення про примусове повернення за межі України та зобов’язано самостійно залишити територію України, відносно 3 іноземців прийнято рішення про скорочення терміну тимчасового перебування в Україні та відносно 9 осіб прийнято рішення про заборону в’їзду на територію України терміном від 3 до 5 років.

Судами Хмельницької області задоволено 6 адміністративних позовів Управління щодо затримання та примусового видворення за межі території України 6 іноземців. Працівниками Управління спільно з правоохоронними органами видворено за межі території України в примусовому порядку 4 іноземців, з яких 2 громадяни Російської Федерації, 1 громадянин Грузії та 1 громадянин Молдови.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Все для саду та городу