ye-logo.v1.2
25 Квітня, 2019

Обережність не завадить: правоохоронці назвали найнебезпечніші ділянки доріг на Хмельниччині

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 1087
«Дунаївці - Кам'янець-Подільський» визнали найбільш аварійним відрізком дороги
«Дунаївці - Кам'янець-Подільський» визнали найбільш аварійним відрізком дороги. Фото: Головного управління національної поліції в Хмельницькій області

З початку року на дорогах в ДТП загинули 13 осіб.

За інформацією Головного управління національної поліції в Хмельницькій області, за перших 3 місяці цього року на території області сталося 72 ДТП (не рахуючи міста Хмельницький) в результаті яких 107 осіб отримали тілесні ушкодження, 13 загинули на місті події.

Проаналізувавши місця найбільшої концентрації дорожньо-транспортних пригод з потерпілими, ситуаційний відділ управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування Головного управління національної поліції в Хмельницькій області визначив ділянки доріг, де найбільше стається ДТП з важкими наслідками.

Так, за даними управління, «Дунаївці - Кам’янець-Подільський» визнали найбільш аварійним відрізком дороги. Саме тут знаходиться і сумнозвісний «тещин язик». Лише за три місяці цього року тут сталося 7 ДТП з важкими наслідками. Також до небезпечних віднесли такі відрізки доріг, як «Хмельницький - Старокостянтинів», «Хмельницький - Волочиськ», «Старокостянтинів - Теофіполь», «Хмельницький - Летичів» та «Хмельницький - Ярмолинці».

За даними поліції, найбільше ДТП стається через перевищення швидкості.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята