ye-logo.v1.2
18 Березня, 2019

Через зростання тарифів, в обласному центрі подорожчав хліб

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 705
ЦІна на вироби товгового дому
ЦІна на вироби товгового дому "Хмельницькхліб" зросте в ціні на 42 копійки. Фото: автора

Усі хлібобулочні вироби Хмельницького хлібзаводу зросли в ціні на п’ять відсотків.

Днями, завод підняв відпускну ціну для усієї продукції на 5 відсотків, або на 42 копійки. Відтак, відпускна ціна з пекарні житнього та білого хліба становить 9,78 гривні та 9,68 за батон. На полицях магазинів ціна ще підскочить, адже кожен підприємець зробить свою націнку.

Директор торгового дому «Хмельницькхліб» Валентин Романенко каже, що основна причина підвищення цін – подорожчання електроенергії та борошна.

«Востаннє ми піднімали ціну на свою продукцію у лютому цього року. Вже у квітні зросла ціна на газ та подорожчало борошно. Це основні складові, які впливають на ріст чи падіння цін на нашу продукцію. Саме тому, ми змушені були підняти ціни й на хлібобулочні вироби», - каже очільник торгового дому.

Щодня «Хмельницькхліб» випікає для хмельничан 50 тонн хлібобулочних виробів: 36 тисяч білого хліба, 31 тисячу батонів та 22 тисячі житніх буханців.

Щодо продукції інших виробників, то суттєвого здороження асортименту ТОВ «Агробізнес» не планується. Щоправда, в комерційному відділі підприємства зізнаються, що на певні позиції ціна все таки зросте.

У пекарні торгової марка «Мамин хліб» відповіли, що ціни на хліб можна дізнатися у будь-якому фірмовому кіоску, а щодо підвищення, то таких питань вони не коментують.

Читайте також: На Хмельниччині ціни на продукти нижчі, ніж по Україні.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Останні оголошення

Останні фото та відео