ye-logo.v1.2
25 Квітня, 2019

Погода на сьогодні: похмуро, але без дощу

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 743
У Хмельницькому вже квітне алича
У Хмельницькому вже квітне алича. Фото: Ірини Олійник

Яку погоду прогнозують на Хмельниччині синоптики 16 квітня?

Після сонячних вихідних на початку нового тижня синоптики на Хмельниччині обіцяють деякі зміни у температурному режимі. Зокрема сьогодні, 16 квітня, сонечко переважну частину дня буде заховане за хмарами. Сайт «Синоптик» опадів хоч і не прогнозує, але вкотре попереджає про високу пожежну небезпеку. Зниження денної температури таки буде - до 21 градуса з позначкою «+». Уночі, як для середини квітня, буде достатньо тепло – до +11-ти.

Тим часом «Гісметео» обіцяє цього дня сильну хмарність та денний температурний режим в межах 20-21 градусів тепла. Уночі також достатньо тепло – до 15-ти з позначкою «+», тоді як на Лівобережжі України у ці дні прогнозують заморозки.

Погода, за прогнозами Українського гідрометеоцентру, на Хмельниччині буде хмарною з проясненнями. А от денну тепературу він прогнозує вищу - до +24.

З цього дня з давнини садівники розпочинали саджати груші, сливи, смородину. Дощ 16 квітня - прикмета того, що весна буде пізньою і похмурою.

16 квітня в історії насичене цікавими подіями. Цього дня в 1632 році засновано Києво-Могилянську академію. А в 1710-му Пилипа Орлика обрано гетьманом України. І саме 16 квітня він підписав «Договір та Встановлення прав і вольностей Війська Запорозького…» - тобто Конституцію Пилипа Орлика.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята