ye-logo.v1.2
20 Жовтня, 2019

На правах реклами Які годинники будуть популярні в 2018 році

На правах реклами— На правах реклами Суспільство 550

Нові тенденції та тренди диктують свої правила у всіх сферах життя, і наручні годинники не є виключенням

Новий рік, як і завжди, приносить оновлення в усі сфери нашого життя. Включаючи і моду. Нові тенденції та тренди вже захопили подіуми, диктуючи свої правила по всіх фронтах - одяг, взуття, макіяж, аксесуари. Ось про останні, точніше, про наручні годинники, і піде мова. Які ходики будуть модними в новому році? Про це нам розкажуть експерти інтернет-магазину Watch4You.com.ua.

Танці мінус

Ще в минулих сезонах намітилася цікава тенденція - годинники в стилі мінімалізм. Це означає, що на вашій руці можуть красуватися неординарні ходики без міток, стрілок і навіть циферблата. Так-так, навіть цей, здавалося б, невід'ємний атрибут наручних годинників потихеньку відходить в небуття. Але, якщо ви все ж досить консервативні в цьому питанні, варто звернути увагу на каталоги компанії Bering. Тут є маса мінімалістичних моделей в класичному виконанні.

Квітучий сад

Для жінок дизайнери пропонують квіткові принти як на ремінцях, так і на циферблатах наручних годинників. Ця жіночна і відчайдушна тенденція також дісталася в спадок від минулих сезонів. Підібрати аксесуар за смаком можна, наприклад, в каталогах Casio - японський бренд пропонує кілька варіантів ходиків з «квітковими» ремінцями. А ось шукати бутони на циферблаті найкраще в колекціях українського бренду Ziz.

Пересічні і паралельні

Разом з буйством кольорів і фарб з попереднього тренда стилісти пропонують і інший неординарний варіант - годинники з геометричним малюнком. Це можуть бути і прості лінії або точки, і справжній математичний танець в межах окремо взятого циферблата. Головна умова - стримана і лаконічна палітра.

Розумний напарник

Мода на «розумні» речі набирає обертів. Сьогодні вже нікого не здивуєш словосполученням Smart Watch. Звичайно, це не означає, що ви повинні назавжди відмовитися від улюбленої механіки або вишуканих класичних кварцових годинників. Але доповнити свою колекцію аксесуаром, який зможе визначити ваші пульс, місце розташування, кількість з'їдених калорій, прийняти пошту і відправити повідомлення одному - просто необхідно. Існує безліч компаній, які випускають «розумні» наручні годинники. Наприклад, в минулому році Casio представили цілий ряд цікавих новинок.

Замикаюче коло

Чи не покине нас в новому році і ще одна цікава тенденція - круглі великі циферблати. Звичайно, є багато подібних аксесуарів. Але тут головний фокус полягає в тому, щоб з'єднати кілька трендів в одному приладі - мінімалізм і кругла форма. Ось чому оптимальним варіантом можуть бути годинники від Daniel Wellington.

Якою би примхливою не була мода, головне пам'ятати, що потрібно завжди залишатися собою. А тренди - всього лише поради, а не пряме керівництво до дії. Так що, поповнюючи колекцію ходиків, орієнтуйтеся, в першу чергу, на свій смак!
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую