ye-logo.v1.2

У Хмельницькому два дні поспіль розкривали секрети особистого щастя

Суспільство 2284
На фестиваль завітало біля дві сотні хмельничан та гостей міста. Фото: автора
На фестиваль завітало біля дві сотні хмельничан та гостей міста. Фото: автора

В обласному центрі пройшов ХІІІ Фестиваль «Мистецтво Бути!»

Понад дві сотні хмельничан та гостей міста 21-22 квітня взяли участь у фестивалі гармонійного розвитку особистості. Два дні поспіль учасники заходу вчилися робити кроки до щастя, знаходити своє місце в житті та реалізовувати свої бажання та мрії.

Фестиваль складався з величезної кількості майстер-класів і семінарів. І найскладніше було, мабуть, обрати щось для себе з цієї різноманітності. Адже одночасно відбувалося по вісім майстер-класів, які тривали по півтори години. Таких лінійок щодня було чотири. Наприкінці кожного дня відбувалося так зване «Коло друзів» - обговорення подій фестивалю та обмін враженнями. Тут можна було почути відгуки про майстрів, до яких не потрапив, а також дізнатися, коли вони проведуть нові майстер-класи.

Під час трансформаційних ігор було цікаво та весело

Окрім звичних лекцій та майстер-класів, які приготували організатори фестивалю, учасники заходу мали нагоду взяти участь у психологічних трансформаційних іграх, які розвивають вміння знаходити вихід з будь-яких життєвих ситуаціях. Цьогоріч на фестивалі під час трансформаційної ігри «Ціна любові» хмельничани вчилися балансувати у житті, а гостя з Вінниці Ірина Яковенко зіграла з учасниками фесту в гру «Аромат грошей».

Тренер Людмила Вавринюк розповідала учасникам фестивалю про стосунки між чоловіками та жінками

Чимало майстер-класів було присвячено пошуку свого призначення, як земного, так і духовного, вмінню слухати своє серце та жити в гармонії із собою. І якщо на одних семінарах бажаного досягали завдяки роботі з свідомістю, в інших – зверталися до підсвідомості, говорили мовою тіла або проявляли себе у творчості.

 

Учасники фестивалю вчилися за допомогою зарядки оздоровити своє тіло

Навчали учасників фестивалю особистому розвитку чимало запрошених тренерів, серед них Наталія Денис та Світлана Ковальова зі Львова, Вікторія Віадух з Рівного, Кіріл Дружков, Олена Лісова, Генадій Бушуєв із Києва, Анжела Велика із Запоріжжя, подружжя Велемир та Свєтолада Бабіч з Тернополя. Найбільше гостей приїхало із Вінниці: Ольга Басиста, яка зіграла з учасниками фестивалю в трасформаційну гру «Основний інстинкт», Тімур Тіміна, котрий за датою народження складає матрицю життя та визначає призначення людини, Костянтин Скалацький, який провів майстер-клас «Людина і бубен. Давні корені взаємозв’язку». Загалом, вчити цілющих практик та розкривати секрети щастя на фестиваль приїхало біля 60 тренерів.

Фестиваль складався з величезної кількості майстер-класів і семінарів. На них учасники заходу вчилися бути щасливими

«Я дякую усім, хто прийшов на фестиваль, хто повірив, що наше життя в наших руках. Адже ці люди дійсно готові щось змінювати в своєму житті, в своїх родинах, в своїх робочих колективах», - розповідає організатор фестивалю Леся Іващенко.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую