ye-logo.v1.2
14 Жовтня, 2019

На правах реклами Підготовка та вступ до університету Польщі: як це працює

На правах реклами— На правах реклами Суспільство 881

За останні чотири роки кількість українських студентів у Польщі помітно збільшилась

Польща має багато переваг для вступу українських абітурієнтів до її вузів. Тут будь-хто може отримати якісну освіту, причому навіть безкоштовно. Завдяки цьому за останні чотири роки кількість українських студентів у цій країні помітно збільшилась. Якщо у 2013-14 роках у вишах Польщі навчались близько 15 тис. людей, то у 2017-18 роках, після євроінтеграційних тенденцій у суспільстві там навчається вже більше 30 тис. українців.

Окрім географічної близькості, ця країна приваблює наших абітурієнтів фінансовою доступністю навчання, престижністю диплому та схожістю наших культур.

Як підготуватись до вступу

Щоб здобувати освіту в іншій країні необхідно вивчити її мову. Це важливо не лише для розуміння навчального процесу, але й для спілкування у позанавчальному середовищі.

Як показує практика, самостійне вивчення польської мови не завжди є достатньо ефективним. Тому Українсько-Польський Центр Освіти UniverPL відкрив курси вивчення польської мови у Львові, Києві, Харкові, Миколаєві, Дніпрі, Сумах, Чернігові, Одесі, Херсоні, Кривому Розі, Запоріжжі, Охтирці, Новій Каховці та Білій Церкві.

Довідка: Українсько-Польський Центр Освіти UniverPL – це офіційний представник університетів Польщі в нашій країні, який проводить співбесіди та допомагає зі збором документів. Завдяки цьому вся процедура вступу відбувається в Україні.

Окрім знання мови необхідно вибрати вищий навчальний заклад, подумати над формою навчання та спеціальністю, а також про варіант з платним чи безкоштовним навчанням. Після того, як ви визначитесь з цими питаннями, можете збирати необхідний пакет документів та, пройшовши співбесіду і отримавши від університету офіційне підтвердження про зарахування, їхати на навчання. Важливо зазначити, що результати ЗНО при вступі у польський університет не враховуються, необхідним є лише атестат про закінчення середньої освіти.

Який університет обрати

Українсько-Польський Центр Освіти UniverPL пропонує не лише консультацію з приводу здобуття вищої освіти у Польщі та курси польської мови, але й п’ятиденний тур по найкращих вищих навчальних закладах цієї країни: в університети Кракова, Варшави та Любліна. Майбутні абітурієнти та їх батьки матимуть змогу ознайомитися з інфраструктурою рейтингових університетів, студмістечками, напрямками навчання та умовами проживання. Крім того, під час туру учасники зможуть відвідати історичні пам’ятки.

Університети Кракова

А поки що для ознайомлення пропонуємо місто Краків, яке відоме не лише своєю багатою історичною спадщиною, але й як науковий осередок. Краків – друге за величиною місто Польщі після Варшави. Історичний центр міста, що колись був першою столицею Польщі, входить до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Всього у Кракові 28 вищих навчальних закладів, що надають освіту більше ніж 200 тис. студентам, в тому числі з-за кордону. Тому у більшості університетів доступна як польська, так і англійська мова викладання. Ви можете знайти університети в Кракові на сайті univerpl.com.ua.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую