ye-logo.v1.2

Рекуперація, SIP-панелі та дитячий куточок: в Полонному відкрили надсучасний ЦНАП

Суспільство 4943
Орієнтовна вартість будівництва та облаштування ЦНАПу – 3,8 мільйона гривень
Орієнтовна вартість будівництва та облаштування ЦНАПу – 3,8 мільйона гривень. Фото: з фейсбуку

10 відсотків коштів на будівництво споруди профінансувала громада.

Сьогодні в Полонській ОТГ відкрився новий ЦНАП, створений з «нуля» за чотири місяці. При будівництві Центру використовувались енергоефективні технології, які дозволять громаді економити майже 50 відсотків енергії, яку витрачають на обігрів звичайні адмінприміщення. Новий ЦНАП Полонської ОТГ є спільним для жителів громади та району.

Центр створено за європейськими стандартами якісних адмінпослуг та енергоефективності. Будівля збудована з SIP-панелей з додатковим утепленням стелі та підлоги. В центрі працює електричний котел невеликої потужності, який оптимально підходить до параметрів будівлі, та встановлена автоматична вентиляція з елементами рекуперації. При будівництві центру використовувались натуральні еко-матеріали з антисептичним покриттям. В ЦНАП облаштовано 12 робочих місць адміністраторів, які будуть надавати 150 видів адміністративних послуг для більш ніж 43 000 громадян. Орієнтовна вартість будівництва та облаштування ЦНАП – 3,8 млн грн. Близько 10% від цієї суми профінансувала громада.

«Завдяки співпраці з програмою  "U-LEAD з Європою" в громаді з’явився новенький ЦНАП, і тепер наші мешканці зможуть отримувати послуги в комфортних умовах швидко та якісно. До того ж, завдяки енергоефективним технологіям, ми будемо заощаджувати бюджетні кошти на утримання центру», - сказав Франц Скримський, голова Полонської ОТГ, під час відкриття ЦНАПу.

Центр доступний і для людей з інвалідністю. Також в приміщенні обладнаний дитячий куточок. Фото з Фейсбуку

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую