ye-logo.v1.2

В обласному центрі будують початкову школу на 240 учнів

Суспільство 2947
З міського бюджету на даний об
З міського бюджету на даний об'єкт цьогоріч вже виділено 4 мільйони гривень. Фото: автора

Загальна вартість будівництва - 25 мільйонів гривень.

Незабаром хмельницький навчально-виховний комплекс №1, що по Старокостянтинівському шосе, зможе прийняти додатково ще 240 учнів. Це відбудеться завдяки добудові, зводити яку почали ще декілька років тому, але будівництво було законсервоване через неналежне виконання робіт забудовником.

«На початковому етапі будівництва частина робіт була зроблена халтурно, тож саме тому робота була тимчасово зупинена. Цього року зведення цього об’єкта перейшло в активну фазу. У новобудові, окрім класів, буде актовий зал, їдальня та спортзал. Наразі роботи тривають», - каже міський голова Хмельницького Олександр Симчишин.

Також мер розповів, що з міського бюджету на даний об’єкт цьогоріч вже виділено 4 мільйони гривень, загальна ж вартість будівництва – 25 мільйонів. Очільник міста каже, що наступного року добудова буде здана в експлуатацію.

Втім, даний мікрорайон активно розбудовується і розширення НВК №1 не вирішить проблему із забезпеченням усіх дітей дошкільною та шкільною освітою. З цим погоджується і Олександр Симчишен. Проте каже, що загалом проблема потроху вирішується, адже у місті будується одночасно кілька об’єктів інфраструктури соціального спрямування. До речі, незабаром по вулиці Залізняка, 32 (мікрорайон Озерна) з’явиться навчально-виховний комплекс, аналогів якому в області ще немає.

  

У новобудові, окрім класів, буде актовий зал, їдальня та спортзал. Наразі роботи тривають

Перевірити хід виконання будівельних робіт на об'єкт приїхав Олександр Симчишен. Будівельники провели меру "міні-екскурсію"

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую