ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Від сьогодні Хмельницький має власну лабораторію технологій та моди

Суспільство 1704
Це друга Лабораторія моди у вузі в Україні
Це друга Лабораторія моди у вузі в Україні. Фото: khm.gov.ua

Відкрили її в Хмельницькому Національному університеті.

Як повідомляє прес-служба Хмельницької міської ради, сьогодні у Хмельницькому Національному університеті відбулося урочисте відкриття лабораторії технологій і моди. Створення такої лабораторії стало можливим завдяки співпраці української асоціації підприємств легкої промисловості "Легпром", компанії Softorg та університету. Така подія, кажуть, дає старт створенню у нашому регіоні інноваційного ТехноПарку для бізнесу легкої промисловості.

Лабораторія представляє собою велику аудиторію, обладнану новітніми промисловими машинами. Першу таку Лабораторію індустрії моди було відкрито восени 2017 року у Київському національному університеті технології та дизайну.

«Те, що Хмельницький став другим містом, у якому започатковано лабораторію на базі вищого навчального закладу, ще раз засвідчує, що наше місто є потужним осередком легкої промисловості та має величезний потенціал», - йдеться у повідомленні прес-служби.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую