ye-logo.v1.2

Голови громад Хмельниччини написали звернення до Гройсмана (ДОКУМЕНТ)

Суспільство 8338
Звернення писали спільно, під час робочої зустрічі у Меджибізькій ОТГ.
Звернення писали спільно, під час робочої зустрічі у Меджибізькій ОТГ.. Фото: автора

У документі звертають увагу на невиконання обіцянок.

Голови об’єднаних територіальних громад написали Прем’єр-Міністру звернення у якому зазначили, що обіцянка передати землі держвласності громадам виконується не в повному обсязі.

У колективному зверненні представники громад подякували Володимиру Гройсману за прийняття Кабміном розпорядження про передачу земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність. Разом із тим, звернули увагу чиновника на те, що не всі землі, які мали б передаватися, доходять до громади.

«Звертаємо Вашу увагу на те, що земельні ділянки під господарськими дворами у матеріали передачі не включаються, хоча плата за землю з даних земельних ділянок є важливим джерелом наповнення місцевих бюджетів. Також, доводимо до Вашого відома, що земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності фактично уже на 27.04.2018р (4 ОТГ) передані в площах менших від заявлених. Тобто, земельні ділянки підготовлені управлінням Держгеокадастру в Хмельницькій області до інвентаризації передаються в ОТГ у суттєво меншому обсязі», – зазначили голови ОТГ у зверненні.

Нагадаємо, об’єднаним територіальним громадам протягом цього року передадуть землі держвласності у розпорядження. На Хмельниччині землі вже отримали 13 ОТГ.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую