ye-logo.v1.2
20 Березня, 2019

Хмельничанка Леся Нікітюк українською озвучила головну героїню мультфільму «Монстри на канікулах»

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1025
Леся Нікітюк озвучила відомий мультик
Леся Нікітюк озвучила відомий мультик. Фото: viva.ua

Зірку запросили на презентацію мульту до Канн.

У перервах між зйомками в Україні Леся Нікітюк встигла випустити лінійку скрабів для тіла, показати мамі Італію і озвучити мультфільм знаменитої серії Sony Pictures Animation. Як повідомляє «Viva», Леді Ле стала голосом Еріки Ван Хелсінг - головної жіночої героїні третьої частини «Монстрів на канікулах».

«Роль Еріки далася мені дуже легко, адже вона - це практично я, тільки мультяшна, - розповіла Леся Нікітюк журналістам «Viva». - Еріка - капітан круїзного корабля. Вона харизматична і сильна жінка, та ще й багато подорожує. Нікого не нагадує? Загалом, дубляж дався легко - записала все з першої спроби. І отримала величезне задоволення від процесу. До речі, в оригінальній, американської версії Еріку озвучувала Селена Гомес. Ну що, Селенко, у кого крутіше вийшло? »

«Миттєвий» дубляж Лесі Никитюк так вразив творців, що її запросили на світову презентацію «Монстрів на канікулах: 3» в Канни! Там вона проведе шість днів. «Viva» додає, що кіностудія Sony Pictures, яка знімала «Монстрів», запросила до Канн тільки кращих акторів дубляжу з усього світу. «Голосів» Еріки тут всього три, і Леся Нікітюк серед них.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео