ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Купатися заборонено! В Полонному в річці Хоморі знайдено кишкову паличку

Суспільство 12690
Вода у Хоморі непридатна для купання
Вода у Хоморі непридатна для купання. Фото: commons.wikimedia.org

Даний показник перевищено у сім разів.

За два тижні до початку купального сезону, в області проводиться перевірка основних місць купання хмельничан.

«Нашими лаборантами було відібрано 15 проб річкової води у районних центрах області (Шепетівка, Полонне, Нетішин, Старокостянтинів, Кам’янець-Подільський, Новоушицький та Городоцький райони). Результати дослідження показали, що вода безпечна та придатна для купання у всіх водних об’єктах, крім річки Хомори, що у Полонному. Там виявлено лактозопозитивну кишкову паличку», - розповіла лікар відділу організації державного санітарно-епідеміологічного нагляду ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» Зоя Мамонтова.

Медик каже, що цей показник свідчить про загальну бактеріологічну забрудненість водойми.

«Індекс ЛКП на центральному пляжі у Полонному становить 70 тисяч (при нормативному 10 тисяч). Лактозопозитивна кишкова паличка при потраплянні у шлунково-кишковий тракт людини може викликати гострі кишкові інфекції. Особливо ці захворювання небезпечні для малечі», - каже Зоя Єлисеївна.

Дану інформацію медики повідомили високопосадовцям Полонного, аби ті вжили заходів та проінформували жителів міста, що у Хоморі купатися небезпечно.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую