ye-logo.v1.2
23 Квітня, 2019

Усі дитячі табори області не відповідають вимогам пожежної безпеки

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1191
Едуард Братко повідомив, що дитячі табори не готові прийняти відпочивальників
Едуард Братко повідомив, що дитячі табори не готові прийняти відпочивальників. Фото: автора

Жоден із 9 закладів не готовий прийняти відпочивальників

На території області протягом сезону відпочинку планують роботу 9 таборів відпочинку та оздоровлення дітей. Як повідомив начальник Головного управління ДСНС області Едуард Братко під час засідання колегії облдержадміністрації, рятувальники спільно із працівниками управлінь освіти та Держпродслужби з 14 по 18 травня проводили оглядові рейди по закладах відпочинку.

«Під час цієї перевірки всім керівникам надіслали акти та рішення про порушення. Уже з 20 по 28 травня тільки рятувальники перевіряють дотримання пожежної безпеки. Тобто, ми даємо час щоб усунути недоліки. На сьогодні жоден із таборів до прийняття дітей на відпочинок не готовий. Але не все так трагічно. Все можна виправити. До кінця травня ми остаточно проведемо перевірку і тоді доповімо», - зазначив Едуард Петрович.

За його словами, у найгіршому стані табір «Чайка» в селі Головчинці Летичівського району. Наразі підготовлений позов до суду щодо закриття закладу. Начальник каже, там ситуація із порушеннями існувала давно, але готові зачекати кілька днів, можливо, недоліки усунуть. 

Додамо, що табори розташовані у Дунаєвецькому, Ізяславському, Красилівському, Кам’янець-Подільському, Летичівському, Старокостянтинівському та Ярмолинецькому районах, з них 5 комунальної форми власності та 4 – приватної. Позашкільний навчальний заклад «Дитячо-юнацький оздоровчий комплекс «Чайка» знаходиться у комунальній власності  Хмельницької міської ради.

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята