ye-logo.v1.2

Завтра два десятки хмельницьких тролейбусів возитимуть пасажирів безкоштовно

Суспільство 8510
Шукайте ось такі тролейбуси
Шукайте ось такі тролейбуси. Фото: автора

Витрати на перевезення пасажирів бере ПАТ «АК «Богдан Моторс».

У середу, 23 травня, в двох десятках тролейбусів Хмельницькому буде безкоштовний проїзд. Як повідомляють у міській раді, проїхатись «на халяву» можна у нових тролейбусах «Богдан» (бортові номера 014-034).

«У зв’язку зі святкуванням 20-річчя бренду «Богдан» 23 травня проїзд у нових тролейбусах «Богдан» (бортові номера 014-034) буде безкоштовний. В Хмельницькому на маршрутах щоденно курсують 21 тролейбус марки «Богдан» Т701. Акцію проводить ПАТ «АК «Богдан Моторс» спільно з Хмельницькою міською радою», - йдеться у повідомленні.

Витрати на перевезення пасажирів у період дії акції компенсує автомобільна компанія.

Довідково: "ПАТ АК Богдан Моторс" - публічне акціонерне товариство «Автомобільна Компанія «Богдан Моторс» - головний виробничий актив корпорації «Богдан». Після об’єднання виробничих майданчиків у 2009 році - «Богдан Моторс» став чи не найбільшим автовиробником в Україні. Сьогодні це найсучасніші в Україні підприємства з повномасштабного виробництва легкових автомобілів в місті Черкаси, автобусне та тролейбусне виробництво в Луцьку, виробничі потужності зі складання вантажівок та підприємства з гарантійного та сервісного обслуговування автотранспортних засобів всіх типів. "ПАТ АК Богдан Моторс" пов'язують із президетном України Петром Порошенком.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую