ye-logo.v1.2
26 Квітня, 2019

У Хмельницькому відбувся парад близнят і двійнят (ФОТО+ВІДЕО)

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 4027

Підписатися на канал "Є" в Youtube

В одному місці зібралося близько ста пар схожих дітей.

Сьогодні, 31 травня, з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей, в обласному центрі вже всьоме відбувся парад близнят та двійнят. На захід прийшло близько ста пар схожих дітей різного віку.

Збиралися учасники «мімішного» параду біля торговельного центру «Дитячий світ». Колону очолили мажоретки, позаду яких йшов духовий оркестр, а потім й самі двійнята та близнята з батьками та рідними.

Усі пройшлися урочистою ходою по вулиці Проскурівській до кінотеатру імені Т. Г. Шевченка. Хмельничани, які стояли обабіч параду, знімали та фотографували усе на свої телефони. Діти махали руками, пускали мильні бульбашки та гралися повітряними кульками.

«Парад близнят і двійнят – це вже своєрідна традиція нашого міста. Щороку, цей захід стає все більш популярним. Два роки томи ми зафіксували рекорд – в одному місці зібралося 88 пар схожих дітей. Цього року ще більше дітей взяли участь у заході, але представників в Книги рекордів України не запрошували», - каже Леся Козачок, головний спеціаліст міського управління молоді та спорту.

Окрім близнят та двійнят, у параді взяли участь і три трійні. Організатори заходу вручили їм символічні подарунки і подякували за участь в параді.

Попереду параду близнят та двійнят марширували мажоретки

Попереду колони їхали на своєму транспорті найменші учасники параду

Хмельничанка Ірина прийшла на захід з двома донечками Даринкою та Іринкою. Каже, що спочатку була здивована, коли дізналася, що у неї будуть близнята, але зараз дуже рада. "Вони граються і сваряться - усе разом", - каже Ірина.

 

Вікторія та Евеліна зізналися, що часто користуться тим, що вони близнята. Дівчата кажуть, що їх мало хто розпізнає і що час від часу вони це використовують у школі

Організатори порахували учасників параду і сказали, що цього року участь у заході взяли близько ста пар близнят та двійнят

 Окрім близнят та двійнят, на парад прийшли й трійнята

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята