ye-logo.v1.2
18 Березня, 2019

Яких працівників шукали та скільки платили цієї весни роботодавці Хмельниччини

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1089
Найбільше шукають бухгалтерів, юристів, прибиральниць та швачок
Найбільше шукають бухгалтерів, юристів, прибиральниць та швачок. Фото: з архіву

Найбільше вакансій - робітничих професій.

У січні-квітні в базі даних Хмельницької обласної служби зайнятості налічувалось 13,2 тисяч вакансій. Як повідомляють у прес-службі служби зайнятості в середньому роботодавці пропонували 4 518 гривень зарплати.

«Майже 79% вакансій припадало на робітничі професії. Стійким попитом продовжують користуватися професії металообробки, будівництва, транспорту, агропромислового комплексу, сфери торгівлі та послуг. Затребувані менеджери (управителі) в усіх сферах економічної діяльності, бухгалтери, економісти та інженери з досвідом роботи, лікарі, вчителі. Крім того, існує потреба в робітниках найпростіших професій — підсобні робітники, прибиральники, двірники, вантажники та інші», - додають у службі зайнятості.

Згідно із даними сайту jobs.km.ua упродовж трьох весняних місяців найбільше переглядів набрали вакансії робочих, швачок, прибиральниць, фасувальника-пакувальника, фармацевтів-провізорів, охоронників. У свою чергу роботодавці виставляли вакансії бухгалтерів, юристів, прибиральниць і пропонували роботу за кордоном. Щодо зарплатні, то найбільше пропонували водіям - до 21 000 гривень, програмістам – 20 000 гривень, бухгалтерам – 15 000 гривень, охоронникам – 10 000 гривень, швачкам – 10 000 гривень.

Протягом березня-травня на сайті «Є» шукали роботу для швачки, водія та бухгалтера. Найбільше було розміщено оголошень про вакансії для водіїв, продавців-консультантів, менеджерів, швачок. Хорошу зарплатню пропонували швачка, прасувальницям - до 15 000 гривень, різноробочим - від 10 000 до 15 000 гривень, водіям - від 10 000 гривень, менеджерам в інтернет-магазинах, торговим представникам від 10 000 гривень, бухгалтерам - 8 000 гривень.

 


 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Останні оголошення

Останні фото та відео