ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Отруєння дітей у санаторії в Старій Ушиці: одна дитина в лікарні, ще у вісьмох кишковий розлад

Суспільство 7687
Медики запевняють, що наразі ситуація стабілізувалася
Медики запевняють, що наразі ситуація стабілізувалася. Фото: з групи «Староушицький санаторій «Дністер» у Фейсбуці

Медики запевняють, що наразі ситуація стабілізувалася.

Інформація про масове отруєння дітей у санаторії «Дністер», що в Старій Ушиці Кам’янець-Подільського району, з’явилася у соціальних мережах.

Для перевірення чуток ми зателефонували до обласного департаменту охорони здоров'я, де підтвердили, що випадки отруєння дітей все ж таки є.

«Вчора з санаторію «Дністер» поступила інформація про те, що дев’ять дітей отруїлися. У них били ознаки кишкових розладів. Одну дитину госпіталізували до інфекційного відділення Кам’янець-Подільської районної лікарні. Попередній діагноз пацієнтки - харчова токсикоінфекція. Були зроблені усі необхідні лабораторні обстеження, результати який будуть лише завтра. Сама дитина розповідає, що її стало зле після того, як вона з’їла сосиску», - коментує Яків Цуглевич, директор Департаменту охорони здоров’я.

До санаторію «Дністер» поїхав головний епідеміолог області Олександр Мирний, який під час телефонного дзвінка з кореспондентом сайту «Є» повідомив, що ситуація стабілізувалася.

«У дітей були легкі прояви кишкової інфекції – нудота, блювота, діарея. Симптоми з’явилися через дві годині після приймання їжі. Однак, всі їли однакові страви – одні отруїлися, а інші – ні. Ситуація нормалізувалася через добу. Сьогодні всі діти активні та здорові. Наразі перевіряємо, що могло спровокувати кишковий розлад», - каже Олександр Мирний.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую