ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Цікаві канікули: у Хмельницькому організують турнір з настільних ігор

Суспільство 1951

Змагатиметься молодь цілий тиждень.

Упродовж 20-28 червня в обласному центрі відбуватиметься турнір з настільних ігор «Молодь в кубі». Як повідомляє організатор, голова правління ГО «Молодь за краще майбутнє» Владислав Гребенюк, загалом хмельничани зможуть пограти у більш як у 25 видів «настолок».

«Турнір має підвищити комунікацію молоді й організувати цікаве дозвілля в різних мікрорайонах міста. У Хмельницькому працює понад 20 підліткових клубів. Проте переважна їх активність відбувається саме у центральній частині міста. Ми ж хочемо, щоб вона відбувалась і по віддалених районах. Сподіваємось, турнір цьому сприятиме. Усі найновіші ігри, які тільки можна дістати, будуть у нас», - розповідає Владислав.

За його словами, участь в турнірі безкоштовна, тому долучитись можуть усі охочі. Проект допомогла реалізувати Британська рада, власне вона й профінансувала купівлю оригіналів ігор, яких загалом налічуватиметься 27 позицій.

 

Організовує турнір з настільних ігор ГО "Молодь за краще майбутнє"

«Громадська організація буде реалізовувати цей проект спільно із Хмельницькою бібліотекою для юнацтва. Саме тут 28 червня відбудеться фінал. Триватиме він близько півтори години. Переможців визначати не будемо, бо змагання, швидше, дружні. А самі «настолки» подаруємо підлітковим клубам», - розповідає провідний фахівець читального залу бібліотеки, координатора волонтерів ГО «Молодь за краще майбутнє» Леся Романюк.

Про час та місце проведення ігор будуть повідомляти на сторінці у Фейсбуці ГО «Молодь за краще майбутнє».
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую