ye-logo.v1.2

У Хмельницькому закликали саботувати чемпіонат світу з футболу в Росії

Суспільство 3045

Акцію назвали «Футбол на крові».

В обласному центрі біля кінотеатру Шевченка встановили два каркаси від наметів. Один – з інформацією про політичних в’язнів, яких утримують в Росії, інший – в якості імпровізованих футбольних воріт. У такий спосіб громадські активісти вирішили привернути увагу до чемпіонату світу з футболу, який завтра, 14 червня, розпочинається в Російській Федерації.

«Ми хочемо застерегти українців, щоб вони не їхали на чемпіонат світу, оскільки мають шанс стати заручниками, інструментом в руках агресора, щоб потім торгуватися з Україною та світовою спільнотою, - каже один із організаторів акції Олег Майданюк. – Я особисто закликаю не їздити, тому що відомі випадки, коли людей просто заарештовують без причин».

А ось футбольну «браму» на акції назвали «Воротами Мордора» та причепили різні фото. В тому числі й президента Росії Володимира Путіна. Поруч із воротами – м’яч. Щоправда, дещо не звичний. Перемотаний плівко, через яку видніються написи «…уйло» та «кривавий кривий м’яч». Те, що він і справді не зовсім круглий (мотивували це тим, що футбол давно вже є брудним і заполітизованим), могли переконатися перехожі, яким пропонували забити ним гол у «Ворота Мордора».

«Я не буду дивитися чемпіонат, який проходитиме в країні-агресора, - продовжує Олег Майданюк. – Його потрібно саботувати».

А ви будете дивитися чемпіонат світу з футболу, який стартує 14 червня в Росії? Просимо взяти участь в опитуванні на сайті «Є».

Андрій ГУМЕННИЙ.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую