ye-logo.v1.2
26 Березня, 2019

Земля Дністровського водосховища повернулась державі

Олександр НІКІТІН Суспільство 673
Землі прибережної захисної смуги уздовж Дністровського водосховища були передані незаконно
Землі прибережної захисної смуги уздовж Дністровського водосховища були передані незаконно. Фото: з архіву

За позовом Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури судом визнано незаконним та скасовано рішення Устянської сільської ради.

Незаконно приватизовані землі в межах прибережної захисної смуги Дністровського водосховища, були повернуті в державну власність.

За повідомленням прес-служби обласної прокуратури, визнано незаконним та скасовано рішення Устянської сільської ради, визнано недійсним свідоцтво про право власності на земельну ділянку та у державну власність зобов’язано повернути земельну ділянку, розташовану в межах прибережної захисної смуги Дністровського водосховища.

«Незважаючи на заборону, сільською радою місцевій мешканці незаконно передано 1,15 га землі прибережної захисної смуги уздовж Дністровського водосховища водного фонду для ведення особистого селянського господарства», - йдеться в повідомленні.

Сільська рада перевищила свої повноваження при розпорядженні земельною ділянкою державної форми власності, оскільки вказана ділянка розташована за межами населеного пункту села Велика Слобідка Кам'янець-Подільського району. А тому згідно чинного на момент прийняття рішення законодавства її розпорядником була Хмельницька обласна державна адміністрація.

«Рішення суду виконано в повному обсязі, земельну ділянку водного фонду площею 1,15 га повернуто у державну власність», - йдеться в повідомленні.

Андрій ГУМЕННИЙ.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Все для саду та городу