ye-logo.v1.2
28 Вересня, 2020

Таємне стає явним: про що СМСками спілкуються голова ОДА і нардеп (ВІДЕО)

Суспільство 4995 1
Діалог не дослівний, але суть передає.
Діалог не дослівний, але суть передає.. Фото: Колаж автора

Особисту переписку із одиним із нардепів озвучив голова облдержадміністрації Вадим Лозовий.

Секрети переписки чиновник озвучив під час засідання сесії Хмельницької облради, коли мова зайшла про дороги області.

На трибуну для надання депутатам відповідей на запитання вийшов начальник Служби автомобільних доріг (САД) у Хмельницькій області Петро Гнидюк. Він розповідав про те, які дороги на замовлення САД виконують різні фірми. 

На замовлення підконтрольного йому відомства виконуються роботи на шести об'єктах дорогою у напрямку Тернополя, ще шість - у напрямку Кам'янця-Подільського і по кілька об'єктів в інші напрямки. Найбільше об'єктів, за словами Петра Івановича, має ШБУ-56. Варто зазначити, що за повідомленнями ЗМІ, ПАТ "Хмельницьке ШБУ-56" підконтрольне народному депутату Сергію Лабазюку.

Прослухавши його інформацію Вадим Лозовий зазначив, що «все не так добре, як каже Петро Іванович».

«Дороги – це наша з вами спільна біль, – звернувся до колег Вадим Миколайович. – Але, повірте, там все не так добре, як каже нам Петро Іванович. Там все дуже погано. І те, що ми варимося в одному соку і говоримо, що є лише три підрядника, це…(очевидно, Вадим Миколайович не договорив, що це не точна інформація, або щось подібне). Днями у нас була турецька компанія, то я вже від Лабазюка отримав СМС-повідомлення «А хіба наші погані? Чого ви нашим не даєте робочі місця?. Навіщо ви турків запрошуєте?» Я дав просту відповідь «А хто відміняв нормальну, здорову конкуренцію?», – розповів деталі Вадим Миколайович.

Він також зазначив, що проблема не у відсутності фірм, які б виконували певні роботи, а в тому, що «служба єдиного замовника прописує умови так, щоб «грали» ці три фірми».

Детальніше про дороги у відео.
 

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Коментарі:

Св 18.06.2018 22:45

Говорили-балакали......Хоча б не далеко від обласного центру проконтролюйте,щоб ямковий ремонт зробили. На приклад можна поїхати в сторону Карповець.

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую