ye-logo.v1.2
18 Квітня, 2019

Меджибізька об’єднана громада презентувала власний герб

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 1580
Символіка відображає місцеві традиції
Символіка відображає місцеві традиції . Фото: з архіву Меджибізької громади

12 зірок символізують населені пункти ОТГ.

Услід за іншими об’єднаними територіальними громадами краю, власний герб презентувала Меджибізька ОТГ. Його автор - голова обласного відділення Українського геральдичного товариства, автор десятків гербів міст, сіл, районів, навчальних закладів, громадських організацій та об'єднань Валентин Ільїнський.

Символіка, зображена на гербі, відображає історичні, культурні, соціально-економічні та місцеві особливості і традиції Меджибізької громади.

У верхній частині герба на червоному полі – срібна (біла) фортечна башта з муром обабіч, у нижній частині герба на зеленому полі – золотий (жовтий) вилоподібний хрест (герб Меджибожа). Навколо герба – синя кайма, обтяжена по периметру 12-ма золотими семиконечними зірками. Окаймований щит накладений на декоративний золотий бароковий картуш із надкартушником у вигляді пергаментного сувою. У верхній частині картуша – золоте (жовте) сонце.

«12 зірок - символізують 12 населених пунктів, які увійшли до складу громади, - пояснює спеціаліст відділу культури і туризму Меджибізької ОТГ Сергій Щур. - Зірки семиконечні, тому що в 2015 році у громаду об’єдналося 7 сільських рад».

Читайте також: У Меджибожі День селища відзначать велопробігом

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята