ye-logo.v1.2

До встановлення скульптури бронзового юнака у центрі Хмельницького може долучитися кожен

Суспільство 3848 1

Вартість скульптури - близько 680 тисяч гривень.

Сьогодні, 20 червня у кінотеатрі «Планета» відбулася презентація ідеї керівництва установи, яке пропонує на дворі, в ніші, під екраном встановити скульптуру юнака, який сидить на лавочці. 

На відкрите громадське слухання були запрошені хмельничани, міські посадовці, митці, художники та представники місцевих ЗМІ. Прийшли лише останні.

Директор обласної фірми «Кіновідеопрокат» (кінотеатр в її підпорядкуванні) Андрій Олесь показав присутнім копію скульптури у мініатюрі, яку вони хочуть встановити біля фасадної стіни установи, навпроти пішохідного переходу. Автор роботи – львівський скульптор Василь Здреник.

«Основна мета скульптури – створити романтичне місце у Хмельницькому, біля якого жителі та гості міста могли зробити гарні фото. Ідей було багато. Ми міняли пози юнака, обирали його місце на лавочці. Наш остаточний варіант, який ми презентуємо сьогодні - це юнак з квіткою в руці, який довго чекає свою дівчину. Мить, коли він побачив свою обраницю, ми зупинили. Юнак з надією в очах та з радістю привстає та прямує на зустріч коханій. Це наша ідея та наша легенда, однак ми відкриті на пропозиції і обговорення громадськості, які можливо бачать це по-іншому», - каже Андрій Васильович.

Андрій Олесь каже, що за скульптурою буде встановлений банер, але який саме вони ще не визначилися

Керівник кінотеатру каже, що створення бронзової скульптури «Очікування» - задоволення не дешеве. Ціна варіюється близько 680 тисяч гривень.

«У нас таких коштів немає. Ми шукаємо мецената, який не проти оплатити виготовлення скульптури. Якщо такої людини не знайдеться, ми відкриємо рахунок та оголосимо збір коштів. Наразі ж до 1 серпня чекаємо пропозиції від хмельничан, які мають конструктивні зауваження щодо скульптури. Обговорення ведуться на нашій сторінці у Фейсбуці», - зазначив Андрій Олесь.

Нагадаємо, декілька днів тому біля кінотеатру «Планета» була створена парасолькова алея. Містянам яскравий куточок вулиці вже припав до душі - люди масово приходять сюди фотографуватися.

Скульптура "Очікування" має з'явитися ось на цьому місці

«Встановити таку скульптуру біля кінотеатру – моя ідея, - каже Андрій Олесь. - Упевнений, вона тут буде доречною та гарно впишеться в композицію поруч з будівлею".

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую