ye-logo.v1.2
25 Квітня, 2019

На Хмельниччині підозрюють адвоката у підробці документів

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 785
 Прокурор Хмельницької області повідомив адвокату про підозру у вчиненні корупційних правопорушень, що спричинили мільйонний збиток
Прокурор Хмельницької області повідомив адвокату про підозру у вчиненні корупційних правопорушень, що спричинили мільйонний збиток. Фото: katiuskagoldcheidt.com

У прокуратурі кажуть, що своїми діями він спричинив мільйонний збиток одному із банків в обласному центрі.

Сьогодні, 20 червня прокурором Хмельницької області Олегом Синишиним одному із адвокатів регіону повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною 2 статті 366 (службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки) та частиною 2 статті 364-1 (зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права, що спричинило тяжкі наслідки) Кримінального кодексу України. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області.

«В ході досудового розслідування кримінального провадження, встановлено, що адвокат, перебуваючи у 2012 році на посаді юрисконсульта в одній із банківських установ, від імені начальника відділу банку склав завідомо неправдивий офіційний документ – лист з проханням зняти заборону відчуження нерухомого майна, який підписав, завірив печаткою та надав нотаріусу. На підставі цього листа приватним нотаріусом із державних реєстрів вилучено відповідні записи», - йдеться у повідомленні.

Також додають, що в результаті таких неправомірних дій службовця банку, чотирьохкімнатна квартира у м. Хмельницькому вартістю близько одного мільйона гривень, яка перебувала в іпотеці банку для забезпечення виконання місцевою мешканкою та її чоловіком грошових зобов’язань за отриманими ними кредитами в розмірі понад 183 тисяч доларів США, була відчужена власниками на користь третіх осіб.

«Отриманими від реалізації майна грошовими коштами боржники розпорядилися на власний розсуд, а не для погашення заборгованості по кредитним зобов'язанням. Внаслідок цього, через позбавлення банківської установи можливості звернути стягнення на предмет іпотеки, інтересам юридичної особи спричинено тяжкі наслідки», - повідомляють у прокуратурі.

Наразі у кримінальному провадженні тривають слідчі дії, спрямовані на всебічне, повне, неупереджене дослідження усіх обставин злочинів та завершення досудового розслідування.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята