ye-logo.v1.2
26 Квітня, 2019

Під обласним управлінням поліції мітингувальники вимагали покарати тих, хто силою розігнав активістів у столиці

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1418
Акція була не надто чисельною
Акція була не надто чисельною. Фото: автор

Мітингувальники хотіли зустрітись із керівником поліції області.

Сьогодні, 21 червня, під Головним Управління Національної поліції області, що на вулиці Зарічанській, мітингували громадські активісти. Таке зібрання – це реакція на події 17 червня у столиці, коли поліцейські силовими методами розігнали учасників акції «Захисти майбутнє дітей», яка відбувалась одночасно із Маршем рівності «КиївПрайд», що організовали на захист прав ЛГБТ спільноти. Пояснень дій столичних поліцейських хотіли почути від хмельницьких правоохоронців...

Учасник київської акції «Захисти майбутнє дітей» та прихильник традиційних сімейних цінностей хмельничанин Андрій Козак розповідає, що і йому дісталось від правоохоронців. На акцію пішов із товаришем із Хмельницького, щоб продемонструвати свою позицію.

«17 червня я з другом був у Києві і брав участь в акції. Я цікавлюсь темою змін у світі, бачив книжки, де замість тата і мами просто якісь рідні. Я проти того, щоб серед дітей пропагували гомосексуалізм, гендерну ідеологію і пришов туди, щоб продемонструвати свою позицію, а в результаті мене побили і я потрапив в автозак», - каже Андрій.

Андрій Козак (у білій сорочці) каже, що постраждав під час акції у столиці

За його словами, внаслідок сутичок отримав синці на руках та ногах. Каже, що правоохоронці заламали йому руки і чимось били, проте дії свої ніяк не пояснювали.

Хмельницькі активісти підготували лист-звернення до головного поліцейського області з проханням покарати винних та звільнити того, хто віддав наказ розгону. Документ хотіли передати особисто в руки Василю Віконському, проте він до мітингувальників не вийшов. За словами Олександра Чорного, керівника ГО «Правий сектор» в Хмельницькій області, лист надішлють поштою.

«По всіх областях проходять подібні акції. Ми підготували лист-звернення, в якому чітко вказані наші вимоги. Серед них - покарати винних, прозвітувати про кількість витрачених грошей та звільнити Юрія Зозулю, який дав наказ про силовий розгін учасників акції. Ми про сьогоднішнє зібрання повідомили поліцію області. У них є право вибору - або вийти до нас, або проігнорувати. Іти по кабінетах і проситися у нас немає бажання» - заявив Олександр Чорний.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята