ye-logo.v1.2
19 Березня, 2019

Хмельничанка, яка в 25 років стала депутатом Верховної Ради СРСР, організовує танці для літніх людей

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 1982

Підписатися на канал "Є" в Youtube

А ще Тетяна Галушко в свої 77 дивиться «Євробачення».

Досить рідко можна зустріти пенсіонерів, які не скаржаться на життя, політику та владу… Однак це не про 77-річну Тетяну Галушко, яка в свої поважні літа окрім того, що є головою міської організації «Українська громада міста Хмельницького» та очолює обласну організацію всеукраїнського об’єднання ветеранів, створила школу здоров’я та реалізовує проект для саморозвитку пенсіонерів.

Тетяна Володимирівна - дитина війни. Ще юні літа змусили дівчинку відчути усю складність життя у післявоєнні роки, але труднощі не стали каменем спотикання на шляху до здійснення мрій і цілей, навпаки - дали сили долати важкі перипетії життя. А з роками додавали мудрості, відкривали справжні цінності, які стоять набагато вище, ніж усі земні блага.

Щоденна праця над собою дала результат - у свої 25 пані Тетяна була обрана депутатом Верховної Ради Радянського Союзу, чи не єдина така юна представниця з України.

Будучи депутатом, кожне прохання проскурівчан пані Тетяна озвучувала у кабінетах московських високопосадовців і її мало хто відмовляв (руга зліва)

«Це сталося у червні рівно 52 роки тому. Тоді у мене почалося дуже цікаве життя. За час перебування на посаді народного обранця, мені вдалося зробити досить багато для Хмельницького і хмельничан. На моє прохання був побудований перший 36-квартирний будинок для працівників Хмельницького заводу трансформаторних підстанцій (зараз – «Укрелектроаппарат»). Далі – 100-квартирний. Кожне прохання проскурівчан я озвучувала у кабінетах московських високопосадовців і мені мало хто відмовляв», - пригадує Тетяна Володимирівна.

Тетяна Галушко на хмельницькому радіо у 1968 році

Після чотирирічного депутатства, пані Тетяна була обрана в президію обласного комітету, була головою жіночої ради, а вже декілька років поспіль є очільницею обласної організації всеукраїнського об’єднання ветеранів.

Саме будучи на пенсії, Тетяна Володимирівна здійснила свою давню мрію – відновила у Хмельницькому українську громаду, яка діяла до війни. Зараз жінка займається організацією відкриття у місті музей визвольної боротьби. Окрім цього, активістка відкрила у Хмельницькому школу здоров’я.

Пані Тетяна на подвір'ї свого будинку по вулиці Аптекарській, 3 (зараз - Проскурівського підпілля)

«Самопочуття українців з-за екології і стресів за останні 25 років досить погіршилося. Малорухомий спосіб життя, неправильна їжа – усе це є причиною багатьох хвороб. Саме тому, ми створили у місті таку школу, у якій розповідаємо, як правильно харчуватися та скільки ходити пішки, аби завжди бути у хорошій формі», - каже Тетяна Галушко.

Окрім активних громадських робіт у Хмельницькому, пані Тетяна часто їздить з-за кордон – до Барселони, адже там мешкає її внучка.

«Найбільше мене вражає у цій країні рівень культури городян. Ніхто не ходе з пляшками пива по місту і не викидає недопалки під ноги. Скрізь чисто, красиво та культурно. Дуже хочу, щоб і в нашій країні було так само», - ділиться сподіваннями Тетяна Володимирівна.

"Молодість у мене була досить цікава, однак і старість - не сумна", -  каже Тетяга Галушко

А ще наша землячка не відстає від сучасного життя – вона дивиться «Євробачення» та ходить на дискотеки, щоправда для літніх людей.

«Роки промайнули, але вони не стерли того великого ентузіазму, життєрадісності, прагнення до підкорення нових висот в труді. Я завжди по житті задаю собі запитання - «Якщо не я, то хто?». Саме ці слова спонукають мене вставати щоранку та робити так, аби кожен мій день не був змарнований, а сповненим яскравих вражень та пригод», - каже жінка.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео