Хмельницькі танцюристи привезли «золото» з чемпіонату Європи

Суспільство 5501
Щоденна праця привела дітей до перемоги
Щоденна праця привела дітей до перемоги. Фото: з архіву танцювального клубу

Діти показали високий рівень підготовки і виконання.

Неймовірну перемогу вибороли танцюристи з України на чемпіонаті Європи з диско і диско- фрістайлу. В Чехії у місті Хомутово 21-24 червня тисячі спортсменів з 25 краін Європи змагалися у особистих і командних першостях. Танцюристи збірної України вибороли перемогу в загальному заліку і здобули золоті медалі! У складі збірної України були і наші хмельничани з танцювального клубу "Данс-Центр" – Кіра Єрьоменко, Мирослав Рак, Варвара Столярчук , Софія Огонь, Каріна Бурячек. Усі вони гідно представили Україну і показали високий рівень підготовки і виконання.

Так Єрьоменко Кіра зі 102-ох учасників виборола золоті медалі і здобула звання чемпіонки Європи. В категрії "Диско дуети" знову ж таки Кіра разом з одеситкою Євою Загороднюю здобула перемогу і золоті медалі. «Срібло» виборов Мирослав Рак, а фіналісткою чемпіонату Європи стала Софія Огонь.

Наймолодший дует на чемпіонаті Європи Варвара Столярчук та Софія Огонь Софія в категорії «диско» (діти до 11років) пройшли з 1/16 фіналу і зайняли 6 місце. А юна спортсменка Каріна Бурячек, не дивлячись на травму і те , що гіпс зняла перед самісінькими змаганнями показала спортивний характер і високий рівень виконання.

Тренер клубу "Данс-Центр" Анна Огонь впевнена, що почесна перемога на Чемпіонаті Європи - багаторічна щоденна праця її вихованців. А відтак їхня перемога – цілком заслужена.

Діти показали спортивний характер і високий рівень виконання.