ye-logo.v1.2
12 Листопада, 2019

На Хмельниччині обікрали редакцію одного із регіональних видань

Ангеліна Мовчан Суспільство 1152
У вихідні офіс редакції пограбували.
У вихідні офіс редакції пограбували.

Колеги просять допомогти розшукати свідків.

Офіс редакції Кам'янець-Подільського видання Vdalo.info пограбували невідомі зловмисники. Постраждало також адвокатське бюро, яке працювало у тому ж приміщенні. Як повідомляє сайт видання, про пограбування стало відомо сьогодні, 29 червня вранці. Коли саме сталося пограбування поки невідомо.

Злочинці відкрили двоє дверей та викрали з офісу редакції комп’ютер, монітор, частину меблів, ноутбук, колонки, музичний центр, чохол для ноутбука, побутові прилади. Також з приміщення зникла папка з важливими документами. Окрім цього, грабіжникам вдалося відкрили складське приміщення, звідки викрали дороговартісний газовий котел.

"Ми підозрюємо, що пограбування сталося в ніч на 28 червня, оскільки це був вихідний день. Наразі причини пов'язувати злочин з професійною дільність немає, адже також викрали газовий котел, для демонтажу якого необхідні були спеціальні інструменти. Проте, нас дивує, чому серед багатьох документів грабіжники вибрали теку з договорами, внутрішніми документами та відповідями на запити та звернення журналістів. Решту, близько 10 папок, не забрали", - розповідає редактор видання Дмитро Шеремета.

Редакція звертається до можливих свідків пограбування: якщо Ви бачили підозрілих осіб в районі магазину «Студент», або ж володієте іншою важливою інформацією, просимо повідомити про це на електронну пошту editor@vdalo.info або ж за номером 102. Конфіденційність гарантують.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую