ye-logo.v1.2
20 Травня, 2019

Біля Старокостянтинова асфальтують 5,5 кілометрів дороги

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 814
Наразі н даній ділянці дороги проводиться фрезерування, регенерація існуючого покриття, а також укладається нижній вирівнюючий шар із гарячої асфальтобетонної суміші
Наразі н даній ділянці дороги проводиться фрезерування, регенерація існуючого покриття, а також укладається нижній вирівнюючий шар із гарячої асфальтобетонної суміші. Фото: new.km.ukravtodor.gov.ua

Вартість робіт – 75,5 мільйонів гривень.

На автомобільній дорозі державного значення Н-25 Городище-Рівне-Старокостянтинів продовжуються ремонтні роботи. Про це повідомляє прес-служба САД у Хмельницькій області.

«Наразі, на Грицівському перехресті та двох ділянках у напрямку Старокостянтинова проводиться фрезерування, регенерація існуючого покриття, а також укладається нижній вирівнюючий шар із гарячої асфальтобетонної суміші, поверх якого, для кращого щеплення, довговічності та захисту покриття, укладатиметься щебенево-мастиковий асфальтобетон», - йдеться у повідомленні.

Також додають, що загальна протяжність відремонтованих ділянок на автодорозі Н-25 Городище-Рівне-Старокостянтинів становитиме 5,5 кілометрів. Згідно з пропозицією переможця торгів, вартість ремонтних робіт складає 75,5 мільйонів гривень. Джерело фінансування – кошти із державного бюджету.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео