ye-logo.v1.2
21 Травня, 2019

У Хмельницькому облаштують дві транспортні кишені за півтора мільйона гривень

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 1262
Розширити дорогу для транспорту планують по вулиці Подільській
Розширити дорогу для транспорту планують по вулиці Подільській. Фото: автора

Розширити дорогу для транспорту планують по вулиці Подільській.

В обласному центрі почали облаштовувати транспортні заїзди для громадського транспорту по вулиці Подільській. За словами начальника міського управління ЖКГ Василя Новачка, там з’являться відразу дві «кишені»: одна біля поліклініки, а друга – напроти.

«На облаштування двох транспортних кишень передбачено півтора мільйона гривень. Головний підрядник – ТзОВ «Гранд Дор Буд». Фірма запропонувала найменшу суму за виконання необхідних робіт. До того ж, цей підрядник облаштовував транспортну кишеню на «Електроніці». Нам робота сподобалася і ми вирішили і надалі з ним працювати», - коментує Василь Пилипович.

Наразі будівельники розпочали роботи на протилежній стороні від поліклініки №1. Там викопали котлован та підвезли необхідні будівельні матеріали. Другу «кишеню» робитимуть лише після того, як закінчать першу. Пояснюють, що відразу перекрити дорогу не вдасться, адже Подільською курсує багато транспорту.

«Термін виконання необхідних робіт – три місяці. Але ми сподіваємося, що підряднику вдасться зробити це набагато швидше», - каже Василь Новачок.

На облаштування двох транспортних кишень передбачено півтора мільйона гривень.

На зупинці "Поліклініка №1" поки "тихо". Ремонтні роботу тут розпочнуться лише після закіншення облаштування "кишені" на протилежній стороні.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео