ye-logo.v1.2
16 Жовтня, 2019

На Хмельниччині більше 8,5 тисяч військовослужбовців отримали землю у власність

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 818
На території Хмельницької області завершили процедуру оформлення землі у власність 8683 військовослужбовці
На території Хмельницької області завершили процедуру оформлення землі у власність 8683 військовослужбовці. Фото: growhow.in.ua

Найбільше землі відвели для особистого селянського господарства.

З початку реалізації ініціативи про надання земельних ділянок учасникам операції об’єднаних сил (АТО) та членам родин загиблих воїнів Держгеокадастр області надав 15 159 дозволів на розроблення документації із землеустрою на землі загальною площею 23 725,04 гектарів. Про це повідомляють у прес-службі установи.

«Наразі в області завершили процедуру оформлення землі у власність 8683 військовослужбовців. Учасники АТО отримали у розпорядження земельні ділянки загальною площею 14 473,49 гектарів. Найбільша кількість рішень щодо затвердження проектів землеустрою та надання у власність земельних ділянок була прийнята у Хмельницькому – 1236, Кам’янець-Подільському – 917 та Старокостянтинівському – 866 районах Хмельницької області», - йдеться у повідомленні Держгеокадастру області.

Земельні ділянки для учасників АТО відведуть для різного цільового призначення. Найбільша кількість наділів використана для ведення особистого селянського господарства.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую