ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Стелу-напис «Хмельницький» при в’їзді в місто затулили хрестом

Суспільство 7560
Цей хрест встановлений на в
Цей хрест встановлений на в'їзді зі сторони Кам'янець-Подільського на трасі Н-03. Фото: facebook.com

Чи законно встановлений знак сайт «Є» запитав у Служби автомобільних доріг області.

«На Хмельницькому поставили хрест. Ось так тепер виглядає візитівка нашого міста на в'їзді зі сторони Кам'янець-подільського на трасі Н-03. Я не маю нічого проти церкви, але кругом хрести. Навіщо? При зверненні до правоохоронних органів, було надано відповідь, що дозвіл є. Я обурена, живу за містом і щодня бачити це. Гарне враження про наше місто складатиметься у гостей», - написала хмельничанка Ольга на своїй сторінці у Фейсбук.

Цей пост почали обговорювати мешканців міста та цікавитися, хто ж його встановив та хто дозволив затулити стелу хрестом. Сайт «Є» звернувся за коментарем до Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області, яка надає дозволи на встановлення придорожніх знаків вздовж доріг.

«Ще 15 червня до нас надійшло звернення від митрополита Хмельницького та Старокостянтинівського УПЦ (РПЦ - прим. авт.) Антонія, який просив дозвіл на проведення робіт зі встановленню малої архітектурної форми (хрест) на автомобільних дорогах державного значення, при в’їздах у місто Хмельницький. Знаки встановили з чотирьох боків міста – при в’їзді зі Старокостянтинова, Тернополя, Вінниці та Кам’янця-Подільського. Від нас вимогою до встановлення знаку були дві умови: він мав бути розміщеним за 10 метрів від дороги і він не повинен був заважати дорожнім знакам. Усі ці умови були виконані. Якщо до Служби надійдуть скарги від хмельничан, яким заважає знак, ми звернемося до виконувача робіт, аби він змінив його місце розташування», - коментує начальник відділу безпеки дорожнього руху Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області Сергій Лисий.

Коментарі:

Александр 19.07.2018 09:47

С стороны Винницы тоже крест стоит перед стелой.

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую