ye-logo.v1.2
21 Травня, 2019

У Кам’янці-Подільському відремонтують понад 600 метрів дороги майже за 12,5 мільйона гривень

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 2321
На ділянці вул. Північна, що у Кам'янеці-Подільському розпочато капітальний ремонт
На ділянці вул. Північна, що у Кам'янеці-Подільському розпочато капітальний ремонт. Фото: http://new.km.ukravtodor.gov.ua

Обіцяють, що загальна товщина дорожнього покриття складе 70 сантиметрів.

На автомобільній дорозі державного значення Н-03 Житомир-Чернівці, на ділянці вулиці Північна, що у Кам’янці-Подільському, розпочато капітальний ремонт.

За інформацією Служби автомобільних доріг Хмельницької області, підрядним підприємством є ПП ВКФ «Будмонтажсервіс», яке наразі проводить розбирання бруківки.

Як випливає з Єдиного державного реєстру, засновником та бенефіціаром приватного підприємства «Виробничо-комерційна фірма «Будмонтажсервіс» є Заєць Олександр Степанович, екс-депутат Кам’янець-Подільської міської ради від партії «Фронт змін».

«Згідно з проектно-кошторисною документацією на ділянці, протяжністю 633 метри, влаштовуватимуть нові шари основи дорожнього одягу зі щебеневих сумішей, нижній шар із крупнозернистої асфальтобетонної суміші та верхній – із дрібнозернистої асфальтобетонної суміші. Загальна товщина конструктивних шарів складе 70 сантиметрів. Окрім того, передбачено влаштування примикань, з’їздів, автобусних зупинок, пішохідної огорожі, нанесення дорожньої розмітки та встановлення нових дорожніх знаків», - повідомляє САД.

За даними відомства, вартість капітального ремонту зазначеної ділянки автодороги становить 12 мільйонів 474 тисяч 754 гривень. Джерело фінансування – кошти із держбюджету.

На період проведення ремонтних робіт рух автотранспорту по вул. Північній закрито. У напрямку Чернівців рух спрямований по проспекту Грушевського від вул. Північної до вул. І. Франка, а в напрямку Хмельницького - звичним маршрутом до вулиці Пушкінської та по проспекту Грушевського.

Орієнтовно завершити ремонтні роботи підрядник планує за три місяці.

Наразі проводить розбирання бруківки.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео