ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Від Ужгорода до Чонгару через Хмельницький їдуть байкери за єдність країни

Суспільство 1935
Байкери вишикувалися на Майдані Незалежності
Байкери вишикувалися на Майдані Незалежності. Фото: автора

Сьогодні у Хмельницький заїхали байкери, які «Мотопробігом єдності» їдуть через усю країну.

Обов’язковим атрибутом є байк і два прапори – державний і кримськотатарський. Стартували учасники пробігу із Ужгорода і проїхали вже Івано-Франківськ, Львів і Тернопіль. З Хмельницького прямують до Вінниці і далі на шляху Житомир, Київ, Полтава, Дніпро, Покровськ, Волноваха, Маріуполь, Бердянськ, Мелітополь і Чонгар. Передавши в останній точці прапори для військових – символічне закінчення маршруту – учасники заїдуть на Хортицю.

«Ми сьогодні зустрічаємо мотопробіг єдності. Він проводиться уже два роки, але у Хмельницькому вперше. Кажуть, не заїжджали до нас раніше, бо погані дороги», – розповідає лідер місцевих байкерів Борис Таращан.

Дорогою, куди заїжджають учасники пробігу, їх зустрічають військові, представники влади міської та обласної, які підписують на згадку прапори.

«Ідея пробігу абсолютно аполітична, адже ми за те, щоб українці і країна наша були єдині і не ділилися на незрозумілі структури, чи партії. У кожному місті є люди, які приєднують до пробігу – вони їдуть або через всю країну, або від початковою і до крайньої точки їхньої області. Із хмельничан до пробігу долучилися понад двадцять осіб і частина із них поїдуть до кінця маршруту», – повідомив Борис Таращан.

Спільне фото - як обов'язковий елемент пробігу. Фото Ксенії Косюк. 

У Хмельницькому до учасників пробігу вийшли Володимир Гончарук, заступник міського голови та Вадим Лозовий, голова Хмельницької облдержадміністрації.

«Є частина байкерів, які їдуть від початку і до кінця – таких десь з десяток. Пробіг триває сім днів і Хмельницький – проміжне місто у переліку. На сьогодні байкери уже третій день в дорозі», – повідомив один із учасників пробігу, кримчанин Ерфан Кудусов.

На пам'ять про кожне місто байкери "збирають" підписи на прапорах.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую