ye-logo.v1.2
21 Травня, 2019

Увага! На Хмельниччині діють шахраї, які «допомагають» оформити закордонні паспорти

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 1713
Хмельничан попереджають про шахрайства
Хмельничан попереджають про шахрайства. Фото: з Фейсбуку

Хмельничан попереджають про шахрайства.

У зв’язку із нещодавнім запровадженням у територіальних підрозділах УДМС Хмельниччини електронної черги, вже мають місце випадки шахрайства з боку сумнівних осіб, які пропонують громадянам своє сприяння у записі до електронної черги на оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Про це повідомляє прес-служба Управління ДМС України в Хмельницькій області.

«Після отримання від довірливих громадян на електронний рахунок грошового винагородження за свої «послуги», злочинці зникають. Ще раз наголошуємо, що за жодних обставин не варто користуватись послугами будь-яких посередників. Управлінням ДМС в області створено всі умови для надання заявникам можливості скористатися своїм правом на одержання паспортного документа», - йдеться у повідомленні.

Так, подати заяву про оформлення паспорта громадянина України (в тому числі для виїзду за кордон) особа може шляхом особистого звернення як до підрозділу міграційної служби, так і до центру надання адміністративних послуг або до сервісного центру «Паспортний сервіс» державного підприємства «Документ».

Прийом громадян впродовж робочого дня здійснюється одночасно за електронною і за поточною чергою.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео