ye-logo.v1.2
21 Травня, 2019

В Старокостянтинові більше 40 гектарів землі повернули дітям

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 732
Землю держава надала в постійне користування дитячо-юнацькій спортивній школі
Землю держава надала в постійне користування дитячо-юнацькій спортивній школі. Фото: pravda.if.ua

Її вартість майже 700 тисяч гривень.

За позовом Старокостянтинівської місцевої прокуратури спортивній школі повернуто 41 гектарів землі вартістю майже 700 тисяч гривень.

Старокостянтинівською місцевою прокуратурою виявлено факт незаконного використання земельних ділянок, переданих державою в постійне користування дитячо-юнацькій спортивній школі. Так, минулого року між позашкільним навчальним закладом та місцевим суб’єктом господарювання було укладено договір про спільну діяльність, відповідно до якого останньому в користування передано дві ділянки загальною площею 41 гектар, розташовані в межах Старокостянтинова. Під виглядом вказаного правочину насправді було приховано оренду землі, наданої школі для ведення підсобного сільського господарства.

Порушуючи вимоги Земельного Кодексу України, земельна ділянка фактично використовувалась приватним суб’єктом господарювання для отримання прибутку. «З цих підстав та з метою захисту інтересів держави у сфері охорони дитинства, місцева прокуратура звернулась до суду з вимогами про визнання зазначеного договору недійсним та звільнення незаконним користувачем земельних ділянок спортивної школи», - повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області з посиланням на першого заступника керівника Старокостянтинівської місцевої прокуратури Мирослава Попадюка.

Під час розгляду справи у господарському суді Хмельницької області договірні відносини між відповідачами припинено добровільно, земельну ділянку вартістю майже 700 тисяч гривень повернуто законному користувачу.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео